Cel szkolenia:

Uczestnicy szkolenia zapoznani zostaną ze strukturą budowy pliku wp-config - jednego z najważniejszych plików skryptu CMS WordPress oraz najpopularniejszymi funkcjami, które pozwolą dostosować plik do swoich potrzeb.

Forma szkolenia:

Szkolenie online 

Zamów dostęp

Cel szkolenia:

Uczestnicy szkolenia zapoznani zostaną z najważniejszymi błędami, które mogą pojawić się w trakcie tworzenia i obsługi stron internetowych powstałych z użyciem skryptu WordPress oraz metodami ich skutecznego wyeliminowania.

Forma szkolenia:

Szkolenie online z elementami wideoszkolenia 

Zamów dostęp

WordPress ? system zarządzania treścią zaprojektowany głównie do obsługi blogów. Napisany jest w języku PHP, wykorzystuje bazę danych MySQL. Rozpowszechniany jest na licencji GNU General Public License i jest dostępny bezpłatnie.

Wykup dostęp do bazy wiedzy WordPress i WooCommerce zawierającej szczegółowe omówienie najciekawszych trików. Zobacz odpowiedzi na pytania zadawane przez użytkowników systemu.

Zamów dostęp

Moodle (ang. Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) ? środowisko nauczania zdalnego za pomocą sieci teleinformatycznych, dostępne przez przeglądarkę internetową. Platforma e-learningowa Moodle została stworzona w oparciu o Apache, PHP i MySQL lub PostgreSQL. Można ją uruchomić w systemach operacyjnych Linux, MS Windows, Mac OS X, NetWare 6.

Wykup dostęp do bazy wiedzy Moodle zawierającej szczegółowe omówienie najciekawszych trików. Zobacz odpowiedzi na pytania zadawane przez użytkowników systemu.

Zamów dostęp

Baza wiedzy dla uczestników szkolenia Grywalizacja w Moodle

Zamów dostęp